Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kirk

Është emri yt Kirk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kerk, Kris, Kraig, Kurush, Kyros, Kars, Krejci, Kyriakos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keres, Krizia, Kairos, Kirsi, Karessa, Kiros, Kerija, Karissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 137535 Kirk's në Facebook. Pozicioni #721
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat skandinave - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga KirkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kirk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kirk? Voto për emrin tënd