Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kars

Është emri yt Kars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Kerk, Kris, Kraig, Kirk, Kyros, Kurush, Krejci, Kyriakos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keres, Krizia, Kairos, Kirsi, Karessa, Kiros, Kerija, Karissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Kars's në Facebook. Pozicioni #83564
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat
Komente nga KarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kars? Voto për emrin tënd