Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Soni

Është emri yt Soni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Kristi
Emrat e motrave:Blerta, Rozeta
Facebook:

+/- 19345 Soni's në Facebook. Pozicioni #3475
Kategoritë:Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga SoniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Soni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Soni? Voto për emrin tënd