Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Siena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Siena.
Është emri yt Siena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sien
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia, Sienna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Leo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2830 Siena's në Facebook. Pozicioni #15927
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Siena


Siena ( 18 vjeç) 2016-09-10
Jo
Siena ( 3 vjeç) 2017-09-03
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siena? Voto për emrin tënd