Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sonia

Është emri yt Sonia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sonja
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sienna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 437 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 307 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 303 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 299 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 392 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 384 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300440 Sonia's në Facebook. Pozicioni #375
Kategoritë:Emra sllav - Top 100 Po emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 grek emrat - Top 100 italian emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga SoniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sonia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sonia? Voto për emrin tënd