Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sihana

Është emri yt Sihana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sina, Suna, Shon, Sonia, Sienna
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, 2, Hana, Skam, Aspak, Siki
Emrat e vëllezërve:Noar, Elinora, Sihan, Sonur, Seven, Blerton, Isa, Besmir, Skmam, Erkan, 1
Emrat e motrave:Suela, Sihana, Gresa, Erza, Sumeja, Saranda, Sara, 1
Facebook:

+/- 275 Sihana's në Facebook. Pozicioni #86398
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Sihana


Sihana ( 36 vjeç) 2019-06-27
Un kam deshir te ma ktgeni nje pergjigjje brenda ketyne pyetjeve
Sihana ( 19 vjeç) 2019-11-04
Esht emer me dmth shqipe mendoj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sihana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sihana? Voto për emrin tënd