Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albion

Është emri yt Albion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Albanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Albin, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin, Alvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Albi, Bion, Joni, Jo, Bjoni, No, Albijon, Albian, Albjon
Emrat e vëllezërve:Skom, Skam, Altin, Dijar, Drilon, Alesio, Jo Skam, Blend
Emrat e motrave:Enxhi, Sonja, Fiona, Arinda, Dajana, Gerta, Skom, Paola, Albiona, Arona, Anita, Blerta, Eralda, Blendina, Bleona, Grediola, Artina, Silva, Edona, Esmeralda, Florentina, Natyra, Altina, Valmira, Erina, Jo Skam, Edisona, Ela, Leonita, Diellza Më shumë emra
Facebook:

+/- 1525 Albion's në Facebook. Pozicioni #25126
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Albion


Albion ( 18 vjeç) 2018-01-15
Jo
Albion ( 3 vjeç) 2018-03-08
me pelqe
Albion ( 3 vjeç) 2018-03-08
me pelqen
Albion ( 3 vjeç) 2018-03-08
me pelqen
Albion ( 18 vjeç) 2018-04-18
Jo skom komente
Albion ( 27 vjeç) 2018-04-24
Jo
Albion ( 18 vjeç) 2018-04-26
Jo
Albion ( 18 vjeç) 2018-04-26
Jo
Albion ( 14 vjeç) 2018-08-23
Qfar kuptimi ka?
Albion ( 13 vjeç) 2018-12-17
Nuk di se çfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albion? Voto për emrin tënd