Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almedina

Është emri yt Almedina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alimuddin, Almothana, Alwiyantono
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almudena, Almundena, Almundina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Princesh, Alma, Jo, Dina
Emrat e vëllezërve:Aldin, Ensar, Valdrin, Mentor, Rijad, Jo Binjak Me Te Vogel
Emrat e motrave:Altina, Altuna
Facebook:

+/- 755 Almedina's në Facebook. Pozicioni #42089
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Almedina


Almedina ( 17 vjeç) 2016-08-12
spo mundem dot ta gjej emrn tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almedina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almedina? Voto për emrin tënd