Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valdrin

Është emri yt Valdrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valdrian, Volderon, Valdriano, Veltran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valdirene
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Drini, Vali, Jo
Emrat e vëllezërve:Valdon, Taulant, Valmir, Veton, Valon
Emrat e motrave:Erza, Jo, Valmira, Almedina, Rinesa
Facebook:

+/- 1140 Valdrin's në Facebook. Pozicioni #31045
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Valdrin


Agnesa ( 13 vjeç) 2018-12-28
është emëri më i bukur që kam dëgjuar
Valdrin ( 18 vjeç) 2019-05-23
eshte emri me i buker

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valdrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valdrin? Voto për emrin tënd