Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taulant

Është emri yt Taulant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolland, Toland, Tio Almahdi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talant
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Landi, Tala, Tali, Lanti, Jo, Tao, Lant, Taul, Landiza, Tatan
Emrat e vëllezërve:Nesim, Jo, Arian, Redland, Burr, Burhani, Bajram, Berhan, Fatos, Valdrin, Burhan, Vyrtyt
Emrat e motrave:Jo, Egzona, Erza, Edita, Gresa, Arta, Genesa, Tinka, Ardita, Rinesa, Tina, Taulanta
Facebook:

+/- 2230 Taulant's në Facebook. Pozicioni #18975
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Taulant


Taulant ( 20 vjeç) 2016-02-09
Kuptimi i emrit tim rrjedh nga fisi Ilir dhe mbreteria Ilire Taulantet
Taulant ( 26 vjeç) 2018-10-10
jo
Taulant ( 20 vjeç) 2018-11-23
Diçka me gjere per emrin dhe si duhet pseudonimi
Taulant ( 20 vjeç) 2019-12-06
Kuptimin e vertete te emrit taulant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taulant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taulant? Voto për emrin tënd