Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edita

Është emri yt Edita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety, Etty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Dita
Emrat e vëllezërve:Burim, Bilent, Bajram, Taulant
Emrat e motrave:Erza, Anita, Edona, Elda, Erona
Facebook:

+/- 7320 Edita's në Facebook. Pozicioni #7545
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 5 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Edita


Edita ( 30 vjeç) 2017-01-27
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edita? Voto për emrin tënd