Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bilent

Është emri yt Bilent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blendi, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent, Balint
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belinda, Blenda, Blend, Blinda, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edita
Facebook:

+/- 50 Bilent's në Facebook. Pozicioni #308473
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Bilent


Bilent ( 2 vjeç) 2017-07-31
Jo
Bilent ( 2 vjeç) 2017-09-05
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bilent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bilent? Voto për emrin tënd