Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Belinda

Është emri yt Belinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blendi, Bilent, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blenda, Blend, Blinda, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid, Blyant
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 93 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kian
Facebook:

+/- 191180 Belinda's në Facebook. Pozicioni #525
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Popullore suedez emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga Belinda


Belinda ( 46 vjeç) 2018-01-01
BELINDA THUHET SE ESHT PERAFERT ME BELLA QE DMTH E BUKUR
Belinda ( 23 vjeç) 2018-01-01
JO NO MORE

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Belinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Belinda? Voto për emrin tënd