Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blenda

Është emri yt Blenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blendi, Bilent, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belinda, Blend, Blinda, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid, Blyant
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anita Sadiku, Florentina, Erza, Bleona, Leonita
Facebook:

+/- 1895 Blenda's në Facebook. Pozicioni #21390
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Blenda


Blenda ( 16 vjeç) 2016-10-09
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blenda? Voto për emrin tënd