Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blend

Është emri yt Blend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blendi, Bilent, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belinda, Blenda, Blinda, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid, Blyant
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Skam Vella, Bardh, Albion
Emrat e motrave:Elsa, Edisa, Ermira, Skam Moter, Bleona, Blerta, Erina
Facebook:

+/- 885 Blend's në Facebook. Pozicioni #37387
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga BlendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blend? Voto për emrin tënd