Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blin

Është emri yt Blin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaine, Blane, Blain, Blaney, Blayne, Blian, Baal-Hamon, Bellamy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bleona, Belina, Bellini, Belèn, Blume, Bilen, B'elanna, Bellona
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Anela
Emrat e motrave:Elda, Anela, Jo
Facebook:

+/- 230 Blin's në Facebook. Pozicioni #99434
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga BlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blin? Voto për emrin tënd