Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anela

Është emri yt Anela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Jo, Nela, Anelushe, Nena, Anisa, Nelush
Emrat e vëllezërve:Omer, Erdi, Blin, Bardh, Bardhi, Blini, Anik, Hajrush, Jo Nuk Ka Vellezer Por E Kam Vetem Nje Vella, Bleart, Patrick, Artan, Oniks
Emrat e motrave:Nesa, Ersa, Ema, Bleta, Era, Pol, Elda, Amela, Arts, Nora, Olda
Facebook:

+/- 3255 Anela's në Facebook. Pozicioni #14266
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore shqiptar emrat vajzë




Komente nga Anela


Anela ( 13 vjeç) 2017-01-03
mendoj se do te thot engjell ne nje gjuhe
Anela ( 14 vjeç) 2018-01-02
jo nuk kam
Anela 2018-11-20
mendoj qe do te thote engjell dhe ekziston nje vend me kete emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anela? Voto për emrin tënd