Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anil

Është emri yt Anil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Anila
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul, Amelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Anik
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 156930 Anil's në Facebook. Pozicioni #642
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat e shkurtër - Top 100 Hindi emrat - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore fa emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AnilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anil? Voto për emrin tënd