Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aniel

Është emri yt Aniel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Amul, Amelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1370 Aniel's në Facebook. Pozicioni #27213
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AnielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aniel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aniel? Voto për emrin tënd