Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amel

Është emri yt Amel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aemling, Ameling, Amella
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Analía, Ameli, Amal, Amali, Amalia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 105 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12225 Amel's në Facebook. Pozicioni #5035
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga AmelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amel? Voto për emrin tënd