Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amalia

Është emri yt Amalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amelia
Variante:Amalie, Amalius, Amela, Amelia, Amelie, Emalia, Emmely, Malika
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 152 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 136 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29630 Amalia's në Facebook. Pozicioni #2475
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga AmaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amalia? Voto për emrin tënd