Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amelie

Është emri yt Amelie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17540 Amelie's në Facebook. Pozicioni #3766
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Popullore çek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga AmeliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amelie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amelie? Voto për emrin tënd