Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amelia

Është emri yt Amelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amalia
Variante:Aimil, Amalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali, Amalia
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Bukuroshe, Ami, Meli, Karamele, Mele, Lia, Amel, Melushe, Mia, Mli, Ame, Ela, Melush, E Shkathet, Kamela, E Zgjuar, Mel, Jo, Mamela
Emrat e vëllezërve:Daisler, Enea, Jo, Stelio, Omar
Emrat e motrave:Rajsa, Sidorela, Emili, Emi, Raela, Nadia, Ardita, Gerta, Liam, Fioralba, Kjara, Ester, Jo, Steisi, Adela, Rajna Duzha
Facebook:

+/- 126485 Amelia's në Facebook. Pozicioni #776
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 grek emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 indonezian emrat - Emrat me më shumë vota
Komente nga Amelia


Amelia ( 16 vjeç) 2017-01-18
shume shume shume i bkukur
Amelia ( 16 vjeç) 2017-06-03
Me perlqen shume dhe e dua shume emrin shume,njerezit e kane perdorur shume emrin tim dhe mua me pelqen.Jam e nderuar qe kam kete emer.
Amelia ( 9 vjeç) 2017-06-28
Esht shum I bukur
Amelia ( 19 vjeç) 2017-10-26
eshte emer shume i bukur dhe pelqehet nga nje pjes e shumices se vendit ka nje kuptim per mua eshte nje emer i embel si nje karramele mi piace
Amelia ( 13 vjeç) 2017-12-17
Me pelqen shume dhe e adhuroj,por kur ma ngatrojn nevrikosem
Amelia ( 13 vjeç) 2017-12-17
Me pelqen shume dhe e adhuroj,por kur ma ngatrojn nevrikosem
Amelia ( 6 vjeç) 2019-05-02
Me pelqen emri im
Amelia ( 12 vjeç) 2019-08-25
emri im eshte shume i bukur dhe e adhuroj .
Por nevrikosem kur ma ngaterrojne
Amelia ( 12 vjeç) 2019-08-25
emri im eshte shume i bukur dhe e adhuroj .
Por nevrikosem kur ma ngaterrojne
Mija ( 24 vjeç) 2019-10-27
Mfalni cfar kuptimi ka emri Amelia
Mija ( 24 vjeç) 2019-10-27
Mfalni cfar kuptimi ka emri Amelia
Alba ( 28 vjeç) 2020-02-02
Amelia ja kam vendosur vajzës time
Amelia ( 4 vjeç) 2020-04-20
me pelqen shume shume shume emer perfekt per mua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amelia? Voto për emrin tënd