Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rajsa

Është emri yt Rajsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Raïs, Raïssa
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Rex, Ric, Rick, Rickey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Rajs, Raca, Bukuroshe, E Zgjuar, Grindavece
Emrat e vëllezërve:Rai
Emrat e motrave:Amelia, Raisina
Facebook:

+/- 5 Rajsa's në Facebook. Pozicioni #2179225
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Rajsa


Rajsa ( 12 vjeç) 2017-01-18
Shume i bukur si emer
Rajsa ( 13 vjeç) 2017-06-03
Eshte i bukur dhe e dashuroj...
Perla ( 16 vjeç) 2017-06-03
shuuuum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rajsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rajsa? Voto për emrin tënd