Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rex

Është emri yt Rex? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Rexford, Rexton
Djem me tinguj të ngjashëm:Reis, Riza, Rocco, Ross, Ric, Rick, Rickey, Roscoe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roza, Raisa, Roze, Rosia, Rega, Raz, Raïsza, Rois
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 94095 Rex's në Facebook. Pozicioni #996
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga RexPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rex? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rex? Voto për emrin tënd