Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steisi

Është emri yt Steisi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stash, Stacy, Sadiq, Sadik, Sadoc, Satish, Sydeek, Stok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stacey, Stacee, Stasis, Sietske, Setsuko, Stasa, Siddiqa, Sijtje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Testi, Stesi, Tesi
Emrat e vëllezërve:Joel, Alesio, Leo, Fabio, Alehandró
Emrat e motrave:Amelia, Nela, Tila, Lola, Bora
Facebook:

+/- 25 Steisi's në Facebook. Pozicioni #478762
Kategoritë:
Komente nga SteisiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steisi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steisi? Voto për emrin tënd