Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lola

Është emri yt Lola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dolores
Variante:Lolita
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 140 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Kanita, Irini, Albiona
Facebook:

+/- 96025 Lola's në Facebook. Pozicioni #980
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1902 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lola? Voto për emrin tënd