Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dolores

Është emri yt Dolores? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Addolorata, Dolorosa, Lola
Djem me tinguj të ngjashëm:Delrick, Delrico, Dylarius, Delric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deloros, Delores, Deloris, Doloris, Dolorosa, Deloras, Delories, Delorise
Vlerësimi:
4/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69540 Dolores's në Facebook. Pozicioni #1259
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga DoloresPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dolores? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dolores? Voto për emrin tënd