Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Addolorata

Është emri yt Addolorata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dolores
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalhard, Adelard, Adelhard, Aethelred, Aethelweard, Adalard, Adalardo, Adelhart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aethelreda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Addolorata's në Facebook. Pozicioni #121877
Kategoritë:
Komente nga AddolorataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Addolorata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Addolorata? Voto për emrin tënd