Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelard

Është emri yt Adelard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalhard, Adelhard, Aethelred, Aethelweard, Adalard, Adalardo, Adelhart, Aethelhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aethelreda, Addolorata
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Adelard's në Facebook. Pozicioni #92200
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga AdelardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelard? Voto për emrin tënd