Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aethelred

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aethelred.
Është emri yt Aethelred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Emri i një mbreti
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalhard, Adelard, Adelhard, Aethelweard, Adalard, Adalardo, Adelhart, Aethelhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aethelreda, Addolorata
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aethelred's në Facebook. Pozicioni #4306293
Kategoritë:
Komente nga AethelredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aethelred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aethelred? Voto për emrin tënd