Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalhard

Është emri yt Adalhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelhard
Variante:Abelard, Abelardo
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelard, Adelhard, Aethelred, Aethelweard, Adalard, Adalardo, Adelhart, Aethelhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aethelreda, Addolorata
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Adalhard's në Facebook. Pozicioni #4321572
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalhard? Voto për emrin tënd