Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelhard

Është emri yt Adelhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aaildert, Aailert, Aalderd, Aaldert, Aaldertje, Adalard, Adalhard, Adelhart, Aeldert, Aeldertsje, Alard, Alarda, Allard, Allarda, Allart, Aller, Allerda, Allert, Ealert, Edelhard, Edelhart, Eeldert, Ellart, Ellerd, Ellerius, Ellert, Ellerus
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalhard, Adelard, Aethelred, Aethelweard, Adalard, Adalardo, Adelhart, Aethelhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aethelreda, Addolorata
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Adelhard's në Facebook. Pozicioni #4318341
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelhard? Voto për emrin tënd