Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Allard

Është emri yt Allard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allart, Allert, Alard, Allred, Alwart, Alred, Aylward
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarda, Allerda, Allarda, Alhraed, Alerda
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Allard's në Facebook. Pozicioni #58799
Kategoritë:Emrat DT - Emrat Frëngjisht
Komente nga AllardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allard? Voto për emrin tënd