Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alarda

Është emri yt Alarda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allard, Allart, Allert, Allred, Alard, Alwart, Alred
Vajza me tinguj të ngjashëm:Allerda, Allarda, Alhraed, Alerda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Marsia
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga AlardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alarda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alarda? Voto për emrin tënd