Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Allert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Allert.
Është emri yt Allert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shfaqet në Friesland
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allard, Allart, Alard, Allred, Alwart, Alred, Aylward
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarda, Allerda, Allarda, Alhraed, Alerda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Allert's në Facebook. Pozicioni #465044
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga AllertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allert? Voto për emrin tënd