Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Allart

Është emri yt Allart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allard, Allert, Alard, Allred, Alwart, Alred, Aylward
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarda, Allerda, Allarda, Alhraed, Alerda
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Allart's në Facebook. Pozicioni #857747
Kategoritë:
Komente nga AllartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allart? Voto për emrin tënd