Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alard

Është emri yt Alard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allard, Allart, Allert, Allred, Alwart, Alred, Aylward
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarda, Allerda, Allarda, Alhraed, Alerda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Alard's në Facebook. Pozicioni #254300
Kategoritë:Emrat gjermanike
Komente nga AlardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alard? Voto për emrin tënd