Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alerda

Është emri yt Alerda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aailert, Allard, Allart, Allert, Allred, Alard, Alwart, Alred
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alarda, Allerda, Allarda, Alhraed
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Lerda, Erda, Dea
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Alerda


Alerda ( 15 vjeç) 2019-08-25
EMRI IM ESHTE SHUME I BUKUR GJITHASHTU EDHE SHUME MADHESHTOR
Alerda ( 15 vjeç) 2019-08-25
EMRI IM ESHTE SHUME I BUKUR GJITHASHTU EDHE SHUME MADHESHTOR
Alerda ( 15 vjeç) 2021-04-02
Emri im eshte shume i bukur dhe ka nje domethenie .

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alerda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alerda? Voto për emrin tënd