Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leah

Është emri yt Leah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lea
Variante:Leia
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Laila, Lei, Le, Leyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 346810 Leah's në Facebook. Pozicioni #323
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore Twente - Top 100 norvegjez emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga LeahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leah? Voto për emrin tënd