Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laila

Është emri yt Laila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Lei, Le, Leyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 246 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 152 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 152 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 225 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 223 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 59895 Laila's në Facebook. Pozicioni #1441
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 letonisht emrat - Emrat popullore maroken - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga LailaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laila? Voto për emrin tënd