Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Layla

Është emri yt Layla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Leah, Laila, Lei, Le, Leyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 92 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 131 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45995 Layla's në Facebook. Pozicioni #1754
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore turk emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LaylaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Layla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Layla? Voto për emrin tënd