Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Le

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Le.
Është emri yt Le? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leonhard
Variante:Elroi, Leroy
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Leyla
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45035 Le's në Facebook. Pozicioni #1787
Kategoritë:Emrat kineze - Popullore fa emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga LePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Le? Voto për emrin tënd


Është emri yt Le? Voto për emrin tënd