Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lee

Është emri yt Lee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Loi, Lowell, Louie, Lou
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735705 Lee's në Facebook. Pozicioni #130
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore te emrat vajzë - Popullore rusisht emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga LeePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lee? Voto për emrin tënd