Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Irini

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Irini.
Është emri yt Irini? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irena, Irina, Irma, Irem, Irán, Iriana, Irmha, Irane
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Avokate, Bukuroshe, Çiluk, Zemer, Lope, Rini, Pitbull, Mamuthe
Emrat e vëllezërve:Irvi, Skender, Ilvi, Toli, Yll, Arsen
Emrat e motrave:Mira, Lola, Gloria, Jikaela, Jet, Ana
Facebook:

+/- 2950 Irini's në Facebook. Pozicioni #15418
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë - Vështirë për të shpallë emrat vajzë - Vështirë të shpallë emrat në anglisht
Komente nga Irini


Irini ( 13 vjeç) 2018-02-14
Nuk jam e kenaqur
Irini ( 14 vjeç) 2019-03-22
Shume i bukur
Irini ( 22 vjeç) 2019-09-19
Shum i bukur dhe i thjeshte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irini? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irini? Voto për emrin tënd