Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Irina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Irina.
Është emri yt Irina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irene
Variante:Ирина, Арина, Irinushka
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irena, Irini, Irma, Irem, Irán, Iriana, Irmha, Irane
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Ina, Nina, Rina, Irushe, Irini, Irena
Emrat e vëllezërve:Adrian, Dashamir, Irineo
Emrat e motrave:Ledjona, Skam, Sareta
Facebook:

+/- 78455 Irina's në Facebook. Pozicioni #1142
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat me 5 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 rusisht emrat - Emrat përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga IrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irina? Voto për emrin tënd