Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irma

Është emri yt Irma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irminbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irena, Irina, Irini, Irem, Irán, Iriana, Irmha, Irane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 223 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 206 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 200 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Imelda Sofiensih, Dorina
Facebook:

+/- 80155 Irma's në Facebook. Pozicioni #1128
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 lituanez emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga IrmaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irma? Voto për emrin tënd