Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irem

Është emri yt Irem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irena, Irina, Irini, Irma, Irán, Iriana, Irmha, Irane
Vlerësimi:
4/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 141 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4215 Irem's në Facebook. Pozicioni #11673
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga IremPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irem? Voto për emrin tënd