Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Irene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Irene.
Është emri yt Irene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Eirene, Ira, Iren, Irena, Ireneia, Irina, Iryna, Reni, Ірина, Ειρηνη, Ирена
Djem me tinguj të ngjashëm:Irwin, Iron, Irwan, Irmen, Iram, Irmo, Ieremia, Irwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irena, Irina, Irini, Irma, Irem, Irán, Iriana, Irmha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 539 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 332 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 331 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 330 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 488 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 480 vota
Pseudonime:Ir, Ren
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 327455 Irene's në Facebook. Pozicioni #344
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 korean emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga Irene


Irene ( 26 vjeç) 2018-07-16
no

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irene? Voto për emrin tënd