Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adrian

Është emri yt Adrian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Variante:Adrijana
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran, Aidrian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 263 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 192 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 192 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 193 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 250 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 247 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Altin, Julian, Orges, Edmond, Endrit
Emrat e motrave:Fatime, Selma, Melina, Irina
Facebook:

+/- 479110 Adrian's në Facebook. Pozicioni #222
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat boy - Popullore grek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy
Komente nga AdrianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adrian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adrian? Voto për emrin tënd